Poznańskie spotkanie fajkowe - w tym tygodniu - są chętni???

Miejsce spotkań fajczarzy z Poznania

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Poznańskie spotkanie fajkowe - w tym tygodniu - są chętni???

Post autor: Hobbit » 28 stycznia 2012, 18:37 - sob

Witam serdecznie.
Tak się składa że w tym tygodniu będę calusieńki tydzień bytował w jednym z Poznańskich hoteli i w związku z tym wpadł mi do głowy pomysł by zwołać spotkanie przy fajce. Temat rozeznam dokładniej jutro i zorientuję się nad zapleczem (sala dla palących) w hotelu.

Dokładniej jest to hotel 222 na grunwaldzkiej - byli by chętni na spotkanie po 18tej czy 19tej? Dzień do ustalenia.
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)

Awatar użytkownika
M-kwadrat
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Re: Poznańskie spotkanie fajkowe - w tym tygodniu - są chętn

Post autor: M-kwadrat » 30 stycznia 2012, 16:52 - pn

Kurcze, ja jestem chętny ale choć jak mawiał Wilq "cieć to buc" to mimo chęci mogę się w tym tygodniu nie wyrobić. W piątek wyprawiamy z rodziną babci 90 urodziny i jeszcze sporo zostało do zorganizowania. Ale będę śledził temat w razie jakby udało się wszystkie sprawy dopiąć wcześniej i wykroić trochę wolnego wieczoru. Z drugiej strony we wtorek są spotkania poznańskiego klubu - właśnie tak od 18-tej i też praktycznie przy Grunwaldzkiej (choć bliżej centrum) - trochę forumowiczów się tam pojawia to może uda się z nimi umówić tam? (ja niestety w tym tygodniu znowu nie będę na spotkaniu klubowym).
Let your soul shine. / It's better than sunshine, / It's better than moonshine, / Damn sure better than rain.

tatar.tatar
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: tatar.tatar » 30 stycznia 2012, 19:49 - pn

Podobnież jak kolega jestem w poczatku roku koszmarnie ograniczony z wolnym czasem. Jednakowoż postaram sie przybyć - obiecać nie mogę :( Może faktycznie jutro na spotkanie klubowe ?

carlospp
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: carlospp » 30 stycznia 2012, 20:49 - pn

No to na pewno dobry pomysl. Ja na pewno bede.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Poznańskich Fajczarzy”