Sotkanie fajkowe

Miejsce spotkań fajczarzy z Poznania

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Beckett
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Sotkanie fajkowe

Post autor: Beckett » 06 sierpnia 2012, 18:20 - pn

Czołem panowie. Praktycznie od śmierci naszego poznańskiego kolegi Krzysztofa Miśkiewicza "Draco59" spotkania ustały, jakoś brakuje mi tego i chętnie bym to kontynuował. Byli by chętni na spotkania przy fajeczce? np stary rynek ogródki lub jakaś knajpka tolerująca fajczarzy.
Pozdrawiam Beckett !!!!

"Im starsza fajka tym słodszy dym"
tatar.tatar
Fajczarz
Fajczarz

Re: Sotkanie fajkowe

Post autor: tatar.tatar » 11 sierpnia 2012, 11:53 - sob

Ja mam od początku roku taki deficyt czasowy że nawet w tym czasie w KKf'ie nie byłem :( Ale jak pojawi się jakaś propozycja postaram się przybyć. No i na zawody najbliższe postaram się zajrzeć, choć raczej w charakterze gościa.
Awatar użytkownika
Beckett
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Beckett » 11 sierpnia 2012, 21:08 - sob

No nic mi nie mów ja z Bartkiem do klubu też rzadko zaglądamy, trzeba to zdecydowanie zmienić ;-)
Pozdrawiam Beckett !!!!

"Im starsza fajka tym słodszy dym"
Awatar użytkownika
martenn
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: martenn » 11 grudnia 2012, 14:28 - wt

Witam po długiej przerwie. Tak się składa, że mieszkam teraz w pobliżu Poznania. Ktoś się tutaj spotyka, ewentualnie ma kontakty z KKF? Może byśmy - z żoną - wskoczyli kiedyś na fajeczkę/cygaretkę jak się nadaży sposobność.

Pozdrawiam
martenn
Awatar użytkownika
blij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: blij » 11 grudnia 2012, 18:42 - wt

martenn pisze:Witam po długiej przerwie. Tak się składa, że mieszkam teraz w pobliżu Poznania. Ktoś się tutaj spotyka, ewentualnie ma kontakty z KKF? Może byśmy - z żoną - wskoczyli kiedyś na fajeczkę/cygaretkę jak się nadaży sposobność.

Pozdrawiam
martenn
Witaj!
KKF ma spotkania w stałej siedzibie w Poznaniu przy ul. Orężnej (wjazd od Promienistej), w piwniczce, w ostatnim wejściu do bloku. Spotkania odbywają się w każdy wtorek ok. 19''00.
My z Beckettem i Tatarem ostatnio bywamy tam nieczęsto z racji wykonywanej pracy ale zawsze ktoś jest. W ostatni tydzień przed Świętami jest tradycyjne spotkanie wigilijne. Wypadało by być... :?
"...dymu dla nikogo, zapachu dla wszystkich, smaku dla mnie."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Poznańskich Fajczarzy”