Spotkania Naukowo-fajkowe

Miejsce spotkań fajczarzy z Poznania

Moderator: Moderatorzy

Ezzekiel
Początkujący
Początkujący

Spotkania Naukowo-fajkowe

Post autor: Ezzekiel » 24 grudnia 2012, 19:30 - pn

Witam Serdecznie, jestem świeżym palaczem,dopiero co kupiłem fajkę z korzenia wrzoścowego, i szczerze nie wiem jak się do niej zabrać żeby jej nie zniszczyć (Fajka jest repliką Fajki Gandalfa) Czy jest może ktoś kto mógłby udzielić mi paru praktycznych porad i ew pokazać jak prawidłowo palić, rozpalać i Czyścić tą fajkę?
Awatar użytkownika
maciej_faja
Moderator
Moderator

Re: Spotkania Naukowo-fajkowe

Post autor: maciej_faja » 24 grudnia 2012, 19:56 - pn

Witaj na Forum.
Informacje, o które prosisz znajdziesz między innymi w Zasadach Działania Forum.
trochę czasu zajmie przejrzenie tego działu ale nie będzie to czas stracony. Miłej lektury, jeśli później czegoś nie będziesz wiedział pytaj śmiało, na pewno znajdzie się ktoś, kto rzeczowo odpowie na Twoje pytania.
Masz starą lub uszkodzoną fajkę - kup poradnik "NOWA-STARA FAJKA".

Pozdrowienia z południowej Wielkopolski
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

Re: Spotkania Naukowo-fajkowe

Post autor: jar » 24 grudnia 2012, 21:31 - pn

Skoro w tytule wątku użyto określenia "naukowe" nawet z największym przymrużeniem oka, to zakładam, że chodzi o wiedzę i trzeba zacząć od zapoznania się z fajkową Wikipedią czyli Pipedią.

Link do Pipedii i krótki jej opis wraz z podaniem kolejnych ważnych a podstawowych źródeł wiedzy fajkowej jest zestawiony tu :
http://www.fajka.net.pl/poradniki/podst ... uczyciela/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jak zawsze

Jacek A. R.
Im więcej wolno, tym mniej wypada.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Poznańskich Fajczarzy”