Przemysko-Krakowskie Spotkanie przy Fajce - Przemyśl luty 20

Informacje o zawodach, spotkaniach i konkursach organizowanych dla członków forum i całej braci fajczarskiej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Przemysko-Krakowskie Spotkanie przy Fajce - Przemyśl luty 20

Post autor: Irek » 16 lutego 2010, 16:23 - wt

Dzięki gościnności członków Przemyskiego Klubu Fajki mieliśmy w ostatnia sobotę zaszczyt kończyć karnawał doskonałą zabawą. Spotkanie nawiązywało do dawnych kontaktów PKF-u i Pierwszej Krakowskiej Loży "F" w której aktualnie znajdują się koledzy z naszego forum i klubu FMS PC. Animatorem zabawy był nieoceniony Zbyszek Bednarczyk, a wspomagali go państwo Polińscy i Henio Worobiec . Po odwiedzinach w Muzeum Dzwonów i Fajek a potem w warsztacie mistrza Polińskiego i w firmie mistrza Bednarczyka wybraliśmy się na pobliski stok narciarski, gdzie zamiast z nartami zrobiliśmy turę na wyciagu krzesełkowym z fajkami w zębach. Niestety śnieżna aura nie pozwoliła nam na dalsze wycieczki i zamiast na nogach, samochodami zostaliśmy dowiezieni na miejsce biesiady w restauracji na zamku. Tam przyjaciele z Przemyśla serdecznie nas ugościli. Padający intensywnie za oknem śnieg a także przesympatyczna atmosfera spotkania odbywającego się w przytulnej sali sprawiły, że ciężko się było rozstać. "CK rozmowy" galicjan i wspaniałe trunki będące dziełem naszych gospodarzy wprabiły nas w błogostan z którego ciężko sie było wyrwać.

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania.
Widać między innymi mistrzów Tadka i Heńka akompaniujących do hymnu fajczarzy, który odśpiewaliśmy w domu państwa Polińskich.

Pozdrawiamy serdecznie PrzeMisie ;) i dziękujemy za gościnę :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Klepitko
Początkujący
Początkujący

Re: Przemysko-Krakowskie Spotkanie przy Fajce - Przemyśl luty 20

Post autor: Klepitko » 17 lutego 2010, 07:30 - śr

Tak nie wiele brakło ehh a też bym tam z Wami był. Następnym razem się na pewno uda
Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: W.Pastuch » 18 lutego 2010, 19:39 - czw

Tak jak Klepitko, ja również o mały włos a miałbym przyjemność być tam razem z kolegami :( Niestety zadziałały moce wyższe... Zazdroszę kolegom i już się nie mogę doczekać opowieści z wyjazdu :)
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 19 lutego 2010, 18:48 - pt

Gratuluję kolegom super zabawy. Przyznam, że już nie mogę doczekać się czerwcowego Świeta i odwiedzin w pięknym Przemyślu.
Ogladając fotki ogarnął mnie smutek bo dotarło do mnie, że zdjęcia przedstawiają wszystkie zakupy Irka, czyli watpliwe, aby mistrzowie przemyscy zdołali odbudować asortyment do spotkania w czerwcu.

Pozdrawiam
Jerry
Allegro: INSA
ebay: Jureknpl
Awatar użytkownika
MSee
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: MSee » 20 lutego 2010, 12:43 - sob

Strasznie żałuję, że nie mogłem się z Wami wybrać, ale niestety praca mnie uziemiła... Mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia będę miał już więcej czasu :-)

Pozdr.

PS.
Irek, ile fajek "wykosiłeś" w Przemyślu? ;-)
マルツェル
ZbyszekBednarczyk
Początkujący
Początkujący

Post autor: ZbyszekBednarczyk » 15 marca 2010, 18:44 - pn

Cieszę się że fajowi koledzy z Krakowa, byli naszymi gośćmi i dobrze się bawili w Stolicy Polskiej Fajki - Przemyślu.
Cóż , chcemy Was fajowi ludzie u nas widzieć , bo w naszych pracowniach lepiej widać co dla Was robimy i tam to jest najbardziej autentyczne, my jesteśmy autentyczni.
Zapraszam Was na ostatni weekend czerwca 2010
Fajowe Święto Bróg w sobotę
Święto Fajki z Góralami w Niedzielę
Fajowy Autobus-wycieczka w Bieszczady ( Turniej w Bieszczadzkiej Kolejce) w poniedziałek

Zbyszek Bednarczyk /Mr.Bróg
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Post autor: Irek » 16 marca 2010, 10:54 - wt

ZbyszekBednarczyk pisze:Cieszę się że fajowi koledzy z Krakowa, byli naszymi gośćmi i dobrze się bawili w Stolicy Polskiej Fajki - Przemyślu.
Cóż , chcemy Was fajowi ludzie u nas widzieć , bo w naszych pracowniach lepiej widać co dla Was robimy i tam to jest najbardziej autentyczne, my jesteśmy autentyczni.
Zapraszam Was na ostatni weekend czerwca 2010
Fajowe Święto Bróg w sobotę
Święto Fajki z Góralami w Niedzielę
Fajowy Autobus-wycieczka w Bieszczady ( Turniej w Bieszczadzkiej Kolejce) w poniedziałek

Zbyszek Bednarczyk /Mr.Bróg
Hoho!!!
Witam mistrza!!!
Miło mi wielce, że na nasze skromne formum zaglądnaleś :)

Pozdrawiam serdecznie :D :D :D
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 16 marca 2010, 10:59 - wt

bylo wieczorem jak zajrzalem na forum i z tej prostej przyczyny nie wierzylem oczom. ale skoro irek widzi to samo, pisze, widac omamow nie mam:-)
milo zbyszka powitac, mam nadzieje, ze bedzie jeszcze cos pisal?
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Celt
Moderator
Moderator

Post autor: Celt » 16 marca 2010, 23:53 - wt

:shock: Ja widziałem wczoraj, dla pewności sprawdzam dzisiaj, czytam że koledzy też widzą tego posta więc to musi być prawda a nie zwid. :D Witam także Mistrza w naszych skromnych progach. Sądzę też, że jest Mistrz pierwszym użytkownikiem tego forum, którego chyba nie poprosimy jak innych: "hej fajnie, że jesteś, ale może napisz coś o sobie". Jak sądzę, w przypadku osoby Mistrza będzie to całkowicie zbyteczne :D :D
Diord Fionn
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody, spotkania, konkursy”