FAJKA I FORUM W PIGULE - przewodnik dla nowicjuszy.

Jak zachować się na forum. Przeczytaj zanim się zarejestrujesz.
Bart3873
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 października 2011, 22:10 - czw

Re: FAJKA I FORUM W PIGULE - przewodnik dla nowicjuszy.

Post autor: Bart3873 »

Witam!!!! Zaczynam przygodę z fajką...hmm na razie jako przerywnik w paleniu cygar..co myślicie o fajce worobiec 80??? na początku chcę się pobawić pufaniem fajki i szukam prekarbonizowanej wiem, że dla was fajczarzy może być to herezją....i drugie pytanie: czy każdą fajkę, której wnętrze główki jest czarne można uznać za prekarbonizowaną???
paniziolek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2011, 22:57 - pt

Re: FAJKA I FORUM W PIGULE - przewodnik dla nowicjuszy.

Post autor: paniziolek »

to ja się też tu podepnę ;)

witam wszystkich na początek, jako że to mój pierwszy post tutaj :)

za sobą mam już pewne fajkowe wspomnienia, których chyba jednak wolę nie pamiętać. był bróg i duszący dym najgorszego chyba tytoniu świata. do reszty grzechów się nie przyznam ;)

tym razem jednak to ja będę odpowiadać od początku do końca za mój starter kit (poprzedni był, oczekiwanym wprawdzie, ale prezentem nie mniejszych ode mnie laików). poczytałam forum i przejrzałam fajkowo, teraz chcę się tylko upewnić. sugestie b. mile widziane:)

1. no, fajka. myślę o tym savinellim http://www.fajkowo.pl/pl/p/Fajka-Savine ... y-601/1245" onclick="window.open(this.href);return false; bądź jakimś kulpińskim. moim faworytem jest tu http://www.fajkowo.pl/pl/p/Fajka-Kulpinski-8/183" onclick="window.open(this.href);return false; (podoba mi się taki minimalizm; oczywiście wersja ciemna, ale tu się zastanawiam jak uzyskuje się taki kolor, czy aby nie przez lakierowanie?) bądź http://www.fajkowo.pl/pl/p/Fajka-Kulpinski-148/200" onclick="window.open(this.href);return false; (i tu też ta ciemniejsza). która będzie łatwiejsza i jakościowo lepsza?
2. tytoń. tu chyba postawię raczej na va no.1 mac barena. dobry to wybór?
3. zapalniczka, dla mnie to chyba konieczne. z tym, że zastanawiam się czy nie wpływa to jakoś na smak fajki? taka np. do 20 zł da radę?

to chyba tyle. będę wdzięczna za jakieś inne propozycje,w podobnym przedziale cenowym - przez kilka zł włosów sobie z głowy oczywiście rwać nie będę :)
Yenx
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 26 czerwca 2011, 20:44 - ndz

Re: FAJKA I FORUM W PIGULE - przewodnik dla nowicjuszy.

Post autor: Yenx »

Trochę podbijam temat i zapytuję odnośnie fajek kukurydzianych,nie kupiłem nigdy/nie paliłem pieniędzy nie kosztuje to wygórowanych a kilka pozytywnych opinii wyczytałem.
To mój cel http://www.sklep-tytoniowy.abc24.pl/def ... pro=625334" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeśli ktoś zna lepszą kukurydziankę dostępna w sieci to można zamieścić.
Tak czy inaczej chciałem zapytać jak opalanie ma się do fajki kukurydzianej jak również czy ona po jakimś czasie nie traci na smaku albo zmienia smak na jakowyś nieprzyjemny.Również czy bardzo łatwo ją uszkodzić troszkę nazbyt wysoką temperaturą?
Zablokowany

Wróć do „Etykieta i zasady działania forum”