Swiss Chocolate

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Posty: 2479
Rejestracja: 19 stycznia 2008, 20:28 - sob
Lokalizacja: Blanki-Warszawa-Wołomin
Kontakt:

Re: Swiss Chocolate

Post autor: JSG »

Hobbit pisze: Bardzo dobra aromatyzowana mieszanka Va i jeden Bóg wie jeszcze czego, a jeżeli ktos by o La pytał, to być może jest w niedostrzegalnych niemal, śladowych ilościach i użytych tylko jako przyprawa, by wyodrębnić aromat czekoladowy. Pycha. Tytoń bardzo dobry i warto spróbować.
Zdaje się że domieszka la jest 5%, subtelna ale wyczuwalna, miałem okazję spróbować jedynie kilku nabić tego tytoniu i szczerz- za taką LA i za tak subtelnymi aromatami tęsknię paląc przez ostatnie miesiące w zasadzie jedynie różne odmiany VA
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Awatar użytkownika
Klaudiusz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Posty: 576
Rejestracja: 12 września 2007, 00:45 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Swiss Chocolate

Post autor: Klaudiusz »

Uznałem ten tytoń za najlepszą, jak do tej pory, paloną przez mnie czekoladową mieszankę. Jest słodki, delikatny, sycący i o pełnym smaku. Lekki, ale nie "ciepły dym". Odkąd pamiętam trwają spory czy w tej blendzie jest 3%, czy 5%, lub czy w ogóle jest Latakia. Jestem pewny, że w smaku nikt nie byłby w stanie wyczuć dwuprocentowej różnicy, więc spory są nieuzasadnione. Nie mniej jednak La w tym tytoniu jest. Zastanawiam się czy "Krówka" jest jeszcze dostępna, bo bardzo mi jej brakuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Synjeco Blends”